Joanna Tarułka

Nieruchomości & Home Staging

ul. Wiśniowa 6

05-119 Stanisławów Drugi

 

tel.  +48 690 080 390

mail. home@nieruchomoscizpotencjalem.com.pl

© 2021 Nieruchomości & Home Staging - designed by Mainet.pl

Nawet w najbardziej zadbanym mieszkaniu, warto raz na jakiś czas wprowadzić zmiany, tym bardziej, że to czym się otaczamy wpływa na nasze samopoczucie. Jeśli Twoje mieszkanie/dom nie wymaga gruntownego remontu, ale chciałabyś/chciałbyś sprawić, by był bardziej funkcjonalny, bądź przytulny, mogę pomóc Ci osiągnąć taki efekt.

 

Rozwiążę takie problemy, jak niewłaściwe ustawienie mebli, brak miejsca do przechowywania rzeczy, nijaki styl, itp. Uważam, że wystrój Twoich wnętrz powinien odzwierciedlać Twoją osobowość i akcentować Twoje zainteresowania. Dzięki mnie Twoje wnętrze nabierze świeżości, odpowiednie dekoracje sprawią, że będzie bardziej przytulnie, natomiast właściwe ustawienie mebli oraz wydzielenie poszczególnych stref we wnętrzu poprawi jego funkcjonalność.

 

W ramach tej usługi wykonam dla Ciebie Moodboard - tablicę inspiracji wraz z listą zakupową.

Ale to nie wszystko, zrealizuję również projekt, byś Ty mógł cieszyć się efektem końcowym! :)

 

Jestem gotowa, by pomóc Ci, jeszcze dziś zadzwoń i umów się na konsultację!!!

 

Koszt metamorfozy 1 pomieszczenia - 800 zł (każde kolejne pomieszczenie -20%)

 

Usługa ta przeznaczona jest dla właścicieli nieruchomości, którzy na własne potrzeby chcą odświeżyć i dopasować do siebie dane wnętrze w swoim domu. Rozpoczynamy od konsultacji, podczas, której ustalamy zakres prac. Obejmuje ona również listę zakupową oraz wykonanie moodboardu z inspiracjami. Realizacja projektu wchodzi w zakres usługi.
 

Metamorfozy wnętrz

  UMÓW KONSULTACJĘ