Joanna Tarułka

Nieruchomości & Home Staging

ul. Wiśniowa 6

05-119 Stanisławów Drugi

 

tel.  +48 690 080 390

mail. home@nieruchomoscizpotencjalem.com.pl

© 2021 Nieruchomości & Home Staging - designed by Mainet.pl

Jak wygląda współpraca w zakresie usługi home stagingu?!

 

Uważam, że najważniejsze są oczekiwania klienta i od tego w dużej mierze dostosowuję model współpracy, przez który przeprowadzam klienta krok po kroku. Zapoznaj się z tym, co oferuję w ramach usługi Home stagingu i wybierz najlepszy wariant dla siebie.

 

1) KONSULTACJE

Współpracę rozpoczynam zwykle od konsultacji, podczas której opracowuję koncepcję zmiany aranżacji danej nieruchomości oraz ustalam grupę docelową, do której będzie kierowana oferta. Podkreślam mocne strony nieruchomości, które podczas prezentacji warto podkreślić. Zostaje również ustalony niezbędny zakres prac, które możesz wykonać sam/a lub z moją pomocą.

2) RAPORT

Nie jest to niezbędne narzędzie, jednak przyda Ci się, jeśli postanowisz sam przeprowadzić zmiany we wnętrzach. W raporcie zostanie zawarta lista zaleceń do wykonania, lista zakupowa wraz z nazwami sklepów i cenami. Pomoże ona przeprowadzić udaną stylizację nieruchomości. Koszt raportu ujęty jest w cenniku.

 

3) USŁUGA HOME STAGINGU

Jeżeli podczas konsultacji zdecydujesz się na dalszą współpracę ze mną zaproponuję Ci dwa lub trzy warianty cenowe koniecznych zmian.

W zależności od budżetu, jaki postanowisz przeznaczyć na ten cel, będziesz mógł/mogła wybrać właściwy dla siebie.

Po wybraniu pakietu zaczynamy działać! W ramach usługi home stagingowej oferuję pełny nadzór nad prawidłowym przebiegiem prac.

Po ich zakończeniu zajmę się stylizacją oraz wykonaniem profesjonalnych zdjęć niezbędnych do prezentacji oferty. Koszt usługi home stagingu uzależniony jest od nakładu prac oraz powierzchni nieruchomości. Zawsze przedstawiam klientowi różne pakiety cenowe.

Home staging krok po kroku

Home staging to starannie zaplanowane działania mające na celu profesjonalnie przygotować  nieruchomość do sprzedaży / wynajmu, by stała się jak najbardziej atrakcyjna dla potencjalnych klientów, a tym samym sprzedała się szybciej i korzystniej. Techniki tych działań opierają się na zasadach nowoczesnego marketingu nieruchomości.

 

Home staging pomaga nam spojrzeć na daną nieruchomość, jak na produkt, który ma przyciągnąć, jak największą liczbę zainteresowanych. Jednak by tak się stało, należy go odpowiednio przygotować, niejako "opakować". W oczach klienta musi stać się wyjątkowy i wywołać w nim silną potrzebę jego nabycia.

 

Proces ten wymaga:

  określenia grupy docelowej, do której ma trafić dana nieruchomość,

  wyeliminowania wszelkich usterek, braków, które mogły znacząco obniżyć cenę,

  uporządkowania przestrzeni,

  wydzielenia poszczególnych funkcji pomieszczeń,

  odpowiedniego wystylizowania wnętrz,

  przygotowanie profesjonalnej oferty,

  nienagannego zaprezentowania nieruchomości potencjalnym klientom.

 

Tylko spełniając wszystkie te czynniki możemy liczyć na pełen sukces!

Czym jest home staging?

Jeśli jesteś właścicielem nieruchomości, którą chcesz szybko i korzystnie sprzedać, bądź wynająć, to dobrze trafiłeś, pomogę Ci obiektywnie na nią spojrzeć i wydobyć jej potencjał. Poprowadzę Cię przez cały proces tej przemiany, która znacząco poprawi wizerunek Twojej nieruchomości oraz znacznie zwiększy szanse na szybszą i korzystniejszą transakcję. Naszą współpracę rozpoczniemy od konsultacji, podczas której razem omówimy zakres prac oraz harmonogram jego wykonania.

Oferta dla właścicieli nieruchomości

Jako pośrednik w obrocie nieruchomościami chciałbyś z pewnością prezentować dobrze przygotowane nieruchomości, czyli takie, które wyróżniłyby się na rynku i wzbudzały największe zainteresowanie wśród potencjalnych nabywców. Takie, których byś się nie wstydził i z przyjemnością prezentował potencjalnym nabywcom.

Home staging jest połączeniem wiedzy z zasad marketingu, psychologii sprzedaży, aranżacji wnętrz, rynku nieruchomości oraz profesjonalnej fotografii. Produktem końcowym jest dobrze przygotowana nieruchomość. A to wszystko po to, by zwiększyć atrakcyjność i wydobyć potencjał oferowanych wnętrz.

Oferta dla biur nieruchomości

Twoja nieruchomość ma tylko jedną szansę, by zrobić dobre pierwsze wrażenie w oczach potencjalnych nabywców!!!

 

Warto wiedzieć:

 

  • Pierwsze 30 sekund od wejścia decyduje, czy dana osoba zdecyduje się na zakup! Zatem pierwsze wrażenie jest kluczem do sukcesu!

  • 90% poszukujących mieszkania/domu dokonuje wstępnej selekcji ofert wyłącznie na podstawie zdjęć zamieszczonych na portalach ogłoszeniowych.

  • Czas sprzedaży profesjonalnie przygotowanych nieruchomości skraca się kilkukrotnie w stosunku do pozostałych ofert.

 

Każdy kolejny tydzień czy miesiąc bez transakcji to stres i dodatkowe koszty dla Ciebie!

 

Już teraz umów się na konsultację!

Wszystkie te działania przekładają się na znaczące korzyści dla Ciebie:

 

  • znaczne przyspieszenie transakcji sprzedaży/wynajmu
  • wyższą cenę transakcji
  • oszczędność środków na promocję oferty
  • możliwość negocjacji wyższych prowizji
  • wyższą jakość oferowanych usług
  • wyróżnienie na tle innych biur
  • znaczący argument, który przekonuje klientów do zawierania umów na wyłączność

Dzięki mojej usłudze w krótkim czasie i małym nakładem kosztów otrzymujesz dobrze przygotowaną nieruchomość, która swoją atrakcyjnością wyróżni się na tle innych ofert, a tym samym zyskasz opinię profejsonalnego i skutecznego agenta.

 

Koszt usługi home stagingu jest zawsze niższy, niż pierwsza obniżka ceny!!!

Nie czekaj, chętnie nawiążę z Tobą współpracę! Przekonam Twojego klienta, że warto dobrze przygotować nieruchomość do sprzedaży!

KONTAKT

Napisz, przygotuję specjalną ofertę dla Twojego biura! 

Usługa świadczona jest w konsultowanej nieruchomości. Ustalamy grupę docelową, do której ma być kierowana nieruchomość, strategię działania, zakres prac oraz budżet projektu.

Fakultatywnie można wykupić pisemny raport, który zawiera zakres prac oraz listę zakupową z linkami do sklepów.

 

 

1 pokojowe mieszkanie 449 zł (każdy kolejny pokój +100 zł)

Pisemny raport 150 zł

Oferta cenowa

Konsultacja
(opracowanie koncepcji 
zmiany aranżacji)

Usługa obejmuje wykonanie prac, które zostały ustalone podczas konsultacji m.in. malowanie, wymiana listew, naprawa usterek oraz inne drobne prace remontowe. Kolejnym etapem jest zakup dekoracji i dodatków, które pomogą wystylizować mieszkanie. Na końcu wykonujemy sesję zdjęciową.

 

 

od 1800 zł

(cena uzależniona jest od nakładu prac i powierzchni nieruchomości)

Usługa 
homestagingowa

Usługa przeznaczona dla nieruchomości, które nie wymagają remontu, ani odświeżenia. Ma na celu przygotować nieruchomość do transakcji sprzedaży/wynajmu.

Po stylizacji nieruchomości wykonywana jest sesja zdjęciowa.

 

 

 

 

1-2 pokojowe mieszkanie 790 zł (każdy kolejny pokój +100 zł)

Dom od 1200 zł

Stylizacja 
+ sesja zdjęciowa

 

 

 

 

  UMÓW KONSULTACJĘ